Dėl skonio nesiginčijama - bet prisivaryt į kelnes - neskanu

2010.03.25 MaStEr
  • 161
30
Dėl skonio nesiginčijama







Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
#29 (rofl)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Amerikoje tai vadinama saggin, perskaitykite ta zodi is antro galo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#20 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
Blet debilai... Jeigu zmones su nusmukusiom kelnem, tai photoshopas? O jus nepamastet, kad pvz Anglijoje, tai mada.
Amerikoje apsirengimo budas.
Ne vien treningus reikia nesioti idijotai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
kur jūs čia fotošopą matot?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
Cripz, geriau nešmeiškit tokių, manau realiam gyvenime jūs prie tokių būtumėt prisivarę į kelnes. Bet esat laimingi kol už ekrano :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
#23 Čia iš tos serijos "Visi paveikslėliai padaryti su photoshop" ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
#20 ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5839    
Man patinka vaikinai nusmukusiais drabuziais, bet jau tiek daug tai neee :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
#13 pritariu. :) jeigu tik 3 paloskes jums grazu tai nereiskia, kad nera kitu stiliu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Photoshopas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5879    
esu tokių mačius gatvėj. atrodo tai tai feiliškai;D
man, asmeniškai, tai negražu;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5882    
Davai neverot. Man šitoks stilius labai patinka ;) mldc (y)
Vyncas 5915    
Kiek supratau, turėtų būt ' neskoninga ' XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
OmFg kaip amn toks stilius patinka...Pričiom čia dbr :bet prisivaryt į kelnes-neskanu??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
man tai idomu kaip jie begioja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
o jus ciuju nei vienas is aplinkiniu neissiskiriat. visi vienodi:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
Ka jus suprantat apie sia kultura nevisprociai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
#9 ok
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Jau kas kas, bet čia net į žmones nepanašu..
Turbosraige 5924    
Na, kad ir kaip man patiktu sitas stilius, bet cia jau pereboras.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
Chia matyt tam, kad sunku i kiaushinius jiem ispirt butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
kurva bet kiek saibu sutaupo rubai visam givenimui niekada neisauksi :D ble kaip noreciau toki gatvei sutikt uzsivyciau ir skaiciuociau kiek kartu nukrito :D :D
LookAtMe 5938    
Ble, atrodo prasiskete stovi vapse. O maike tai kai palapine, dar po 2-3 zmones tilptu
dredas 5938    
ciuvai gal cia taip tik prikolina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Norėčiau pasijuokt kaip jie bėgtų, kai juos vytųsi:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
eina sau.. rimtai jie cia taip vaiksto? :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Man tik idomu kur talija prasideda
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
nu ka vel ateis loxai, kurie apkaltins tave rasizmu, nes is nigeriu juokiesi :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
Vaiduokliai ble :D su puse kelnių ir paklodėm
Grįžti į viršų