Kas tiesa tas ne melas
|
Anonimas
5694
Anonimas
5694
Maniau dar laimesim 5tam keliny
Anonimas
5694
Rasi plyta mesk i ryta, rasi dvi - mesk abi :D
Anonimas
5694
pize geras :D
Anonimas
5694
:D
Anonimas
5695
Nors ir is Kauno as, bet sita nesamone, tik parodo, vadinamos "demotyvacijos", "autoriaus" neissivystimo lygi.
Anonimas
5695
Grybukas tu :D Nukopino jau ideta demotyvacija...
|

