Kas tiesa tas ne melas
|
Anonimas
5693
Anonimas
5693
Maniau dar laimesim 5tam keliny
Anonimas
5693
Rasi plyta mesk i ryta, rasi dvi - mesk abi :D
Anonimas
5693
pize geras :D
Anonimas
5693
:D
Anonimas
5694
Nors ir is Kauno as, bet sita nesamone, tik parodo, vadinamos "demotyvacijos", "autoriaus" neissivystimo lygi.
Anonimas
5694
Grybukas tu :D Nukopino jau ideta demotyvacija...
|

