lol 3 klaidos :D
|
Anonimas
5675
Anonimas
5700
Vaike rasyt ismok tada demotyvacijas kurk
experimentas
5701
Susinervinu kai rodo tokia serija kur jie dainuoja tipo savo istorija gyvenimo ... va tada tai sudina serija buna...
Anonimas
5701
Taip!
Anonimas
5701
P.S. as sakau taip, taigi jus turite 1 taip ir viena ne, viska lems sekantis komentaras :D
Anonimas
5701
Nebesvaik, naujos geriau ziurisi
Spameris
5701
Susinervinu kai rodo naują, nes naujos visiškai šūdinos ir nejuokingos, tik senas ir galiu žiūrėti.
|

