Tu taipat susinervini ? - Kai Tv3 rodo sena serija?

2010.11.16 22:31 MadeInLithuania
  • 5
7
eina, nx, nukritau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
lol 3 klaidos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5700    
Vaike rasyt ismok tada demotyvacijas kurk
Nuotraukos nėra
experimentas 5701    
Susinervinu kai rodo tokia serija kur jie dainuoja tipo savo istorija gyvenimo ... va tada tai sudina serija buna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Taip!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
P.S. as sakau taip, taigi jus turite 1 taip ir viena ne, viska lems sekantis komentaras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5701    
Nebesvaik, naujos geriau ziurisi
Spameris 5701    
Susinervinu kai rodo naują, nes naujos visiškai šūdinos ir nejuokingos, tik senas ir galiu žiūrėti.
Grįžti į viršų