Prieš viršydamas greitį - Prisimink, kad kitą naktį gali tai susapnuoti
|
Prieš viršydamas greitį - Prisimink, kad kitą naktį gali tai susapnuoti
|
"Moderatoriai, nemanau, kad yra taktiška patvirtinti tokias demotivacijas, čia lankosi ir vaikai, ir silpnos psichikos žmonės. tai yra labai netaktiška."
Va cia tai topas. NESILANKYK tu sitam saite, cia demotyvacija, o ne vaikiskasinternetas.lt ar koks ten budavo... Cia isvis neturetu but jusu "juokeliu" ir "o ne mane paliko bernas, matyt, kad as buvau sliundra, bet nenusileisiu ir sukursiu demotyvacija"... Ir prie ko cia b*et netaktiska? TU BENT ZINAI KA REISKIA ZODIS "N E T A K T I S K A"? Ir isvis, patarimas modams uzdet kurnors tarp taisykliu, kad nerekomenduojamas saitas jaunesniems, nei 16 metu vaikams, nes informacija gali buti zalinga. Pakartosiu - nerekomenduojamas.
Tokius tikrai sodint ir ilgam. Veiksmai turi pasekmes, kodel normalus zmones turi galvot apie pasekmes, o tokie *** ne. Gal ir as noreciau palenktyniaut, adrenalino pasisemt, bet pamastau kuo tai gali baigtis ir ieskau kitu budu, kurie nesukels pavojaus aplinkiniams
:/