ištynt reikia žinutes, kad nebūtų ko gailėtis.
Skaitant senas žinutes supranti, - kaip stipriai turi ko ilgėtis...
Anonimas
5145
Anonimas
5145
Ilgėtis gal ir nelabai yra ko. Bet pasijuokti iš ko yra :-D
xmenpr
5145
nsmn
|

