Žinau, kad nespausit „Share“ - Nes esat rasistai

2012.07.19 Marlboras
  • 12
10
spausk, like, share, facebook, maistas, vanduo, isgyventi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5081    
o jis tipo zino bent jau zody rasistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5083    
Nespausiu, nes neturiu facebūko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
Nespausiu share, nes niekada nesidalinu niekuo iš šito viso dievų ir deiviu panteono užmiršto ir coliukės užkrėsto ašarų kampelio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
Tikrai niekada nespausiu "share". net negrazus tas juodulys kaip vaikas, truksta melynu/zaliu akiu ir indoeuropietisku veido bruozu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
ner tokio mygtuko, imbecile
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
Niekas nieko nepuola,tai buwo issukis.
Beje,nebloga demo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5086    
Taip as rasistas ir ka? Uzpuls interneto kovotojai dabar?
Firework 5088    
Aww, koks jis mielas ♥
Nuotraukos nėra
Anonimas 5089    
grazuolis ;*
Grįžti į viršų