Niekas kitas,tik noras nukonkuruoti - taip nepadeda trokšti to,ko galbūt visai nebūtum norėjęs.

2010.09.11 Martiniii
  • 103
15
Niekas kitas,tik noras nukonkuruoti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
noreciau tokia padaryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Siuo atveju manau ne noras nukonkuruoti bt kaltas..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
#15 pasidaryk tokia fotkeeee ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
atsiųskit man šitą fotkęęęę : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
geriausias pavizdys esu aš. kankinuosi su mergina kuri visiškai ne tokia kokios aš norėčiau, tačiau nenoriu jos atiduot kamnors kitam :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
tikra tiesa ! kiek tokiu baxuru yra, kurie nenori panos, bet nori parodyt, kad gali turet visas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
kazka užčiuopė ir negerąja prasme ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Mintis super. Nuotrauka gal ir nevisai į temą, bet ji irgi super!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Tiesa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
uzpakaliukas tai +10 be komentaru :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
lochas tu blet
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
angliskas uzpakaliukas, lietuviska mesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5769    
Sikna +10
Nuotraukos nėra
rekO 5769    
+5
Grįžti į viršų