Pasiaukojimas - Užtat vaikams buvo linksma ..

2010.03.25 Maya
  • 279
40
pasiaukojimas,kate,katinas,vaikai,linksmybes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Blin koks žiaurus :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5721    
Kai žiauru..;s
Karole 5835    
Mano katei irgi tenka pasiaukoti,tik vaikams neleidziu jos kankint,tai neskausmingai kartais nukenčia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5837    
as irgi pritariu #28 pasisakymui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
vargelis.;//
Nuotraukos nėra
dovylea1 5843    
:(
Pasilik 5861    
#28 Pritariu tamstos nuomonei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
niekada negailek nieko, nes taves taipogi niekas nepagailes. Bet gyvnus reikia gaileti, jie mums blogo nieko nedaro :) Atvirksciai kaip zmones, kuo kitam blogiau, tuo mums geriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
achuenas sitas
Hug 5879    
Tai nepasiaukojimas...
chzarija 5890    
28 - sutinku 100 procentu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5893    
Per ziauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
#25 NIEKADA negailejau zmoniu
tik gyvunus bet ash ne uz kara nes per kara nukencia ir gyvunai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
o as galvojau kad katinas norejo klaunu pabut tai visokiu triuku parode xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
gaila bet win xD 5/5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
niekada negailejau zmoniu.
tik gyvunu.
gal todel as uz kara.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
mano manymu, zmones perziaurus... jei jum idomu ant kiek ziaurus, paziurekit per youtube ar www.animaltv.org kaip kitajozai ir kt. elgiasi su katem ir sunim tj nereiks ir vaiku... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
butu mano valia, tai pz... pasaulyje zmoniu populiacija stipriai sumazetu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
#21 Galėjai ir nerašyt, tokių dalykų net žinoti nesinori :(
#1 - DEBILAS, SADISTAS !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5920    
Prisiminiau klasiokus.. kurie su petardomis išsprogdino katei akis. Net nebesinori tokių žmonėm vadinti.
Nu sorry, bet tokių iššaudyt nelabai ir gaila būtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
pydarai
Vyncas 5925    
Kyyycius;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5927    
žiaurus. labai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
Juoktis is cia nematau kur...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
#1 , ko čia lūžti?
J0keris 5934    
Gaila :(
Alchemikas 5935    
man labai patinka :) +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
#1
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
Nepatinka iškart
giedriuxxx 5936    
bet uz tat tie vaikai sadistai yra :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5936    
cia skaniai pavare :) tiesa kai pamatai ka vaikas daro augintiniais, net nustembu, kaip tie gyvunai to vaiko nakti neuzdrasko :D
wwestas 5937    
Gera demotyvacija, bet ir žiauri :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Uzmust tokius vaikus, nors kokie is ju tada vaikai jei taip elgesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
eina nafik sadizmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
dislike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Liudna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
net nejukingas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
ziauru :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Luzhau :D
Grįžti į viršų