Pasiaukojimas - Užtat vaikams buvo linksma ..

2010.03.25 Maya
  • 279
40
pasiaukojimas,kate,katinas,vaikai,linksmybes







Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Blin koks žiaurus :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
Kai žiauru..;s
Karole 5836    
Mano katei irgi tenka pasiaukoti,tik vaikams neleidziu jos kankint,tai neskausmingai kartais nukenčia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
as irgi pritariu #28 pasisakymui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
vargelis.;//
Nuotraukos nėra
dovylea1 5844    
:(
Pasilik 5862    
#28 Pritariu tamstos nuomonei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5862    
niekada negailek nieko, nes taves taipogi niekas nepagailes. Bet gyvnus reikia gaileti, jie mums blogo nieko nedaro :) Atvirksciai kaip zmones, kuo kitam blogiau, tuo mums geriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5863    
achuenas sitas
Hug 5880    
Tai nepasiaukojimas...
chzarija 5891    
28 - sutinku 100 procentu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
Per ziauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5898    
#25 NIEKADA negailejau zmoniu
tik gyvunus bet ash ne uz kara nes per kara nukencia ir gyvunai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
o as galvojau kad katinas norejo klaunu pabut tai visokiu triuku parode xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5908    
gaila bet win xD 5/5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
niekada negailejau zmoniu.
tik gyvunu.
gal todel as uz kara.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
mano manymu, zmones perziaurus... jei jum idomu ant kiek ziaurus, paziurekit per youtube ar www.animaltv.org kaip kitajozai ir kt. elgiasi su katem ir sunim tj nereiks ir vaiku... ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
butu mano valia, tai pz... pasaulyje zmoniu populiacija stipriai sumazetu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5917    
#21 Galėjai ir nerašyt, tokių dalykų net žinoti nesinori :(
#1 - DEBILAS, SADISTAS !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Prisiminiau klasiokus.. kurie su petardomis išsprogdino katei akis. Net nebesinori tokių žmonėm vadinti.
Nu sorry, bet tokių iššaudyt nelabai ir gaila būtų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
pydarai
Vyncas 5926    
Kyyycius;*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
žiaurus. labai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Juoktis is cia nematau kur...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
#1 , ko čia lūžti?
J0keris 5935    
Gaila :(
Alchemikas 5936    
man labai patinka :) +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
#1
fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5937    
Nepatinka iškart
giedriuxxx 5937    
bet uz tat tie vaikai sadistai yra :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
cia skaniai pavare :) tiesa kai pamatai ka vaikas daro augintiniais, net nustembu, kaip tie gyvunai to vaiko nakti neuzdrasko :D
wwestas 5938    
Gera demotyvacija, bet ir žiauri :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Uzmust tokius vaikus, nors kokie is ju tada vaikai jei taip elgesi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
eina nafik sadizmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
dislike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Liudna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
net nejukingas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
ziauru :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5938    
Luzhau :D
Grįžti į viršų