nereali nuotrauka
Problema - Kai turi per didelį pasirinkimą
Anonimas
5408
Anonimas
5424
Ir vistiek jis apišiks mano mašiną...
Sadness
5817
geras sitas
Anonimas
5836
Koks dar sarkazmas? Šita demotyvacija ir yra apie gausias niujorkiečių apšikimo galimybes.
Anonimas
5836
#7 uz sarkazma i snuki duodama kaikur
Anonimas
5836
#5 tai ismincius jus ka zmones sarkazmo nesuprantat, viska uz tikra prijamat
Anonimas
5836
Bet vis gi mes Lietuviai norim , kad su mumis gražiai elktusi , pažiūrėkim kaip mes šnekam , ką darom . Siaubas ... Čia tiek daug komentarų su neigiamom emocijom, kad tik ką blogo pasakyt .
Anonimas
5836
Čia su potekste, gili mintis, o ne apšikimas. Na ir nemąstymas pas "imka". Graudu.
Anonimas
5836
Per dideli pasirinkima ka apsikti snd?
Anonimas
5836
paukstis leenks yra
Anonimas
5837
#1 nebesvaik.. :D
Anonimas
5837
Balandis uz mane geriau gyvena:/ nera teisybes...
|

