+5! man patiko!
Smagu, kad visada esu teisus - Blogai, kad esu pesimistas
cigo
5895
Anonimas
5896
ne pesimistu o pesimistas..
chzarija
5896
taip..
Anonimas
5896
Tu ne visada teisus. Kartais klysti dėl linksnio. :D
Anonimas
5896
As turejau paklausti kad man minti issaiskintu :) geras 5 :)
Drags
5896
Super :) Užskaityta ;)
sueis
5896
Patinka labai :)
Anonimas
5896
Labai gera!
|

