#50 pamirsai trollface.jpg ;)
Totali gyvenimo demotyvacija - paprašyti rankos prieš milijonus ir išgirsti - NE.
Anonimas
5652
Anonimas
5652
krw nx apsipesis fat mf that sucks cokk and cant lick ass but i can lik it so i lick it everyday cause i am cool
Anonimas
5745
Debilas :D reikejo jam ankscew ishmokt gyvenimo pamoka kad bobos nenuspejamos ir jomis negalima pasitiket :D
Fallen_Angel
5751
#47 jis nusizemino del jos, nes jis ja mylejo, jis tikejo, kad ir ji ji myli, nes jis mylejo ja. cia niekas nekaltas, tiesiog vadovaudamasis sirdimi apsigavo...
Anonimas
5766
Čia yra pažeminimas savęs. Prašyti rankos erdvėje kur yra 10tūkst. nepažįstamų ir dar neesi garantuotas ar ji tekės. Tai yra pačio kaltė.
Anonimas
5771
vargsas :))
Anonimas
5789
ziauriai gaila.
Anonimas
5790
Aš norėčiau kad Vyncui taip pačiam nutiktų, kai gal jis bus iki ausų įsimylėjęs, norės padaryt merginai staigmeną, kad ir kokiam restorane, visų žmoni akivaizdoj pasipirš, ir mergina jį atstums, įdomu kaip tada galvosi ir ar tau tikrai bus nusispjaut, kd tave atstūmė, prisimink savo šituos žodžius :)
Anonimas
5820
#41 dusk vaikas
Anonimas
5826
ee ziauru..
Anonimas
5831
#37 10 metu jei ne maziau, ismok rasyt.
Anonimas
5835
Vyncai, kiek tau metu, kad taip emocingai reiskiesi ?
876
5841
pritariu #38 ir #37
Anonimas
5849
blt pamirsau prisijungt bet turbut is vardo pazinsit xD
Anonimas
5849
jus cia tipo rasot kad gaila ir t.t. bet krv blt buna zymiai blogesniu situaciju blt nx cia merga atstume ir viskas xD blt joks cia ne "gyvenimo demotyvacija" krv nx musu visuomenej ispusta blt tokios nesamones, blt atstume ir gyveni toliau xD daunai krv kas cia yra blt gaila visiems jo matai xD
Anonimas
5850
Vienpuse meilė ir nieko nepakeisi . :))
Anonimas
5856
maciau video šitą.gaila labai baxūrėlio:)) bet kam pirštis,jei nesi įsitikinęs,kad sutiks.
Anonimas
5858
vargsas vaikinas xD
Anonimas
5861
ciuju kai pisciaus as i jibalnika uz tokius prikolus ;D
Anonimas
5867
#31 tu žinai žodžio ,,demotyvuoti'' reikšmę?
Melly.
5893
mane demotyvavo neskaudinti savo vaikino :D
Anonimas
5893
www.youtube.com/watch?v=eLHKUnQC3bU
AnimeShifter
5898
Gaila man jo
Anonimas
5900
suklydo ji
Anonimas
5910
selej ne milijonai, bet gal per TV kas mate? LOL
Anonimas
5910
tu gal durnas? tokioj salej milijonai? :D
Anonimas
5913
Vapščei žiauru :D
Anonymouse
5914
f-f-f-fail
Anonimas
5928
Čia krč. Comit suicide.
Anonimas
5928
čia ne boba durna, o čiuwakas debilas, kad viešai peršasi. negi jis nepagalvojo, kad į jo klausimą yra du atsakymai... debilas
Anonimas
5931
BOBA, viskas tuo pasakyta
Anonimas
5933
Šiaip žiauru... Norėjo žmogus didingai ir pompastiškai pasipiršt, o čia šitaip viską sugriovė. :/ Nu gerai, nemyli tai nemylėk, bet bent jau neapjuok prieš visą ameriką.... :/ Būkit atsargūs, vyrai.
Anonimas
5938
ta boba bent jau prie visu galejo sutikti, o poto sakyti kad is jaudulio sutiko ir viska... irgi dura... nebutu boba.. -.-
Anonimas
5942
kaip iš kokio filmo...taip gaila ciuvelio.
Anonimas
5955
Ne pirmas variantas mano matytas
Anonimas
5958
auč.
Anonimas
5962
aš tai tos mergos vietoj, bent apkabinčiau ir tyliai pasakyčiau, kad pakalbėsim vėliau, ar dar ką, bet bent negėdint visų akivaizdoj.
Anonimas
5963
Dar clutch'as ji guodzia :)
Lijanelea911
5964
aptraukė jį..;[
giedriuxxx
5964
paziurekit klipa :/ o boba nu ka galiu pasakyti :((((((( sad very sad
Anonimas
5964
www.youtube.com/watch?v=Esr_okP5Qmo
Anonimas
5964
tyliu isvis
nobody
5964
paskutinė foto nužudė :D o šiaip tikrai nemiela situacija..
Anonimas
5964
Kvaila stora boba. xD Jeigu jie dar vis draugai... t.t. Baisu tada. xD
Anonimas
5964
Va čia tai fail..
Anonimas
5964
Demoatyvaturiaus fail. Ne (pazeminimas pries milijonus ir moscota)
Anonimas
5964
Žiauru...
Anonimas
5964
kaip gaila zmogaus
Anonimas
5964
uzjauciu as ji.....
zigzagas
5964
Smagiai pasijuto :D
|

