#50 pamirsai trollface.jpg ;)
Totali gyvenimo demotyvacija - paprašyti rankos prieš milijonus ir išgirsti - NE.
Anonimas
5650
Anonimas
5650
krw nx apsipesis fat mf that sucks cokk and cant lick ass but i can lik it so i lick it everyday cause i am cool
Anonimas
5743
Debilas :D reikejo jam ankscew ishmokt gyvenimo pamoka kad bobos nenuspejamos ir jomis negalima pasitiket :D
Fallen_Angel
5749
#47 jis nusizemino del jos, nes jis ja mylejo, jis tikejo, kad ir ji ji myli, nes jis mylejo ja. cia niekas nekaltas, tiesiog vadovaudamasis sirdimi apsigavo...
Anonimas
5764
Čia yra pažeminimas savęs. Prašyti rankos erdvėje kur yra 10tūkst. nepažįstamų ir dar neesi garantuotas ar ji tekės. Tai yra pačio kaltė.
Anonimas
5769
vargsas :))
Anonimas
5787
ziauriai gaila.
Anonimas
5788
Aš norėčiau kad Vyncui taip pačiam nutiktų, kai gal jis bus iki ausų įsimylėjęs, norės padaryt merginai staigmeną, kad ir kokiam restorane, visų žmoni akivaizdoj pasipirš, ir mergina jį atstums, įdomu kaip tada galvosi ir ar tau tikrai bus nusispjaut, kd tave atstūmė, prisimink savo šituos žodžius :)
Anonimas
5818
#41 dusk vaikas
Anonimas
5824
ee ziauru..
Anonimas
5829
#37 10 metu jei ne maziau, ismok rasyt.
Anonimas
5833
Vyncai, kiek tau metu, kad taip emocingai reiskiesi ?
876
5839
pritariu #38 ir #37
Anonimas
5847
blt pamirsau prisijungt bet turbut is vardo pazinsit xD
Anonimas
5847
jus cia tipo rasot kad gaila ir t.t. bet krv blt buna zymiai blogesniu situaciju blt nx cia merga atstume ir viskas xD blt joks cia ne "gyvenimo demotyvacija" krv nx musu visuomenej ispusta blt tokios nesamones, blt atstume ir gyveni toliau xD daunai krv kas cia yra blt gaila visiems jo matai xD
Anonimas
5848
Vienpuse meilė ir nieko nepakeisi . :))
Anonimas
5854
maciau video šitą.gaila labai baxūrėlio:)) bet kam pirštis,jei nesi įsitikinęs,kad sutiks.
Anonimas
5856
vargsas vaikinas xD
Anonimas
5859
ciuju kai pisciaus as i jibalnika uz tokius prikolus ;D
Anonimas
5865
#31 tu žinai žodžio ,,demotyvuoti'' reikšmę?
Melly.
5891
mane demotyvavo neskaudinti savo vaikino :D
Anonimas
5891
www.youtube.com/watch?v=eLHKUnQC3bU
AnimeShifter
5896
Gaila man jo
Anonimas
5898
suklydo ji
Anonimas
5908
selej ne milijonai, bet gal per TV kas mate? LOL
Anonimas
5908
tu gal durnas? tokioj salej milijonai? :D
Anonimas
5911
Vapščei žiauru :D
Anonymouse
5912
f-f-f-fail
Anonimas
5926
Čia krč. Comit suicide.
Anonimas
5926
čia ne boba durna, o čiuwakas debilas, kad viešai peršasi. negi jis nepagalvojo, kad į jo klausimą yra du atsakymai... debilas
Anonimas
5929
BOBA, viskas tuo pasakyta
Anonimas
5931
Šiaip žiauru... Norėjo žmogus didingai ir pompastiškai pasipiršt, o čia šitaip viską sugriovė. :/ Nu gerai, nemyli tai nemylėk, bet bent jau neapjuok prieš visą ameriką.... :/ Būkit atsargūs, vyrai.
Anonimas
5936
ta boba bent jau prie visu galejo sutikti, o poto sakyti kad is jaudulio sutiko ir viska... irgi dura... nebutu boba.. -.-
Anonimas
5940
kaip iš kokio filmo...taip gaila ciuvelio.
Anonimas
5953
Ne pirmas variantas mano matytas
Anonimas
5956
auč.
Anonimas
5960
aš tai tos mergos vietoj, bent apkabinčiau ir tyliai pasakyčiau, kad pakalbėsim vėliau, ar dar ką, bet bent negėdint visų akivaizdoj.
Anonimas
5961
Dar clutch'as ji guodzia :)
Lijanelea911
5962
aptraukė jį..;[
giedriuxxx
5962
paziurekit klipa :/ o boba nu ka galiu pasakyti :((((((( sad very sad
Anonimas
5962
www.youtube.com/watch?v=Esr_okP5Qmo
Anonimas
5962
tyliu isvis
nobody
5962
paskutinė foto nužudė :D o šiaip tikrai nemiela situacija..
Anonimas
5962
Kvaila stora boba. xD Jeigu jie dar vis draugai... t.t. Baisu tada. xD
Anonimas
5962
Va čia tai fail..
Anonimas
5962
Demoatyvaturiaus fail. Ne (pazeminimas pries milijonus ir moscota)
Anonimas
5962
Žiauru...
Anonimas
5962
kaip gaila zmogaus
Anonimas
5962
uzjauciu as ji.....
zigzagas
5962
Smagiai pasijuto :D
|

