Totali gyvenimo demotyvacija - paprašyti rankos prieš milijonus ir išgirsti - NE.

2010.02.26 Maya
  • 216
51
demotyvacija,pirsimas,meile,gyvenimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
#50 pamirsai trollface.jpg ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
krw nx apsipesis fat mf that sucks cokk and cant lick ass but i can lik it so i lick it everyday cause i am cool
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Debilas :D reikejo jam ankscew ishmokt gyvenimo pamoka kad bobos nenuspejamos ir jomis negalima pasitiket :D
Nuotraukos nėra
Fallen_Angel 5748    
#47 jis nusizemino del jos, nes jis ja mylejo, jis tikejo, kad ir ji ji myli, nes jis mylejo ja. cia niekas nekaltas, tiesiog vadovaudamasis sirdimi apsigavo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Čia yra pažeminimas savęs. Prašyti rankos erdvėje kur yra 10tūkst. nepažįstamų ir dar neesi garantuotas ar ji tekės. Tai yra pačio kaltė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
vargsas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
ziauriai gaila.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Aš norėčiau kad Vyncui taip pačiam nutiktų, kai gal jis bus iki ausų įsimylėjęs, norės padaryt merginai staigmeną, kad ir kokiam restorane, visų žmoni akivaizdoj pasipirš, ir mergina jį atstums, įdomu kaip tada galvosi ir ar tau tikrai bus nusispjaut, kd tave atstūmė, prisimink savo šituos žodžius :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#41 dusk vaikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
ee ziauru..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5828    
#37 10 metu jei ne maziau, ismok rasyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
Vyncai, kiek tau metu, kad taip emocingai reiskiesi ?
Nuotraukos nėra
876 5838    
pritariu #38 ir #37
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
blt pamirsau prisijungt bet turbut is vardo pazinsit xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
jus cia tipo rasot kad gaila ir t.t. bet krv blt buna zymiai blogesniu situaciju blt nx cia merga atstume ir viskas xD blt joks cia ne "gyvenimo demotyvacija" krv nx musu visuomenej ispusta blt tokios nesamones, blt atstume ir gyveni toliau xD daunai krv kas cia yra blt gaila visiems jo matai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5847    
Vienpuse meilė ir nieko nepakeisi . :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
maciau video šitą.gaila labai baxūrėlio:)) bet kam pirštis,jei nesi įsitikinęs,kad sutiks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5855    
vargsas vaikinas xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5858    
ciuju kai pisciaus as i jibalnika uz tokius prikolus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#31 tu žinai žodžio ,,demotyvuoti'' reikšmę?
Melly. 5890    
mane demotyvavo neskaudinti savo vaikino :D
AnimeShifter 5895    
Gaila man jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5897    
suklydo ji
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
selej ne milijonai, bet gal per TV kas mate? LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5907    
tu gal durnas? tokioj salej milijonai? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
Vapščei žiauru :D
Anonymouse 5911    
f-f-f-fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
Čia krč. Comit suicide.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5925    
čia ne boba durna, o čiuwakas debilas, kad viešai peršasi. negi jis nepagalvojo, kad į jo klausimą yra du atsakymai... debilas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5928    
BOBA, viskas tuo pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Šiaip žiauru... Norėjo žmogus didingai ir pompastiškai pasipiršt, o čia šitaip viską sugriovė. :/ Nu gerai, nemyli tai nemylėk, bet bent jau neapjuok prieš visą ameriką.... :/ Būkit atsargūs, vyrai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
ta boba bent jau prie visu galejo sutikti, o poto sakyti kad is jaudulio sutiko ir viska... irgi dura... nebutu boba.. -.-
Nuotraukos nėra
Anonimas 5939    
kaip iš kokio filmo...taip gaila ciuvelio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
Ne pirmas variantas mano matytas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
auč.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
aš tai tos mergos vietoj, bent apkabinčiau ir tyliai pasakyčiau, kad pakalbėsim vėliau, ar dar ką, bet bent negėdint visų akivaizdoj.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5960    
Dar clutch'as ji guodzia :)
Lijanelea911 5961    
aptraukė jį..;[
giedriuxxx 5961    
paziurekit klipa :/ o boba nu ka galiu pasakyti :((((((( sad very sad
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
tyliu isvis
nobody 5961    
paskutinė foto nužudė :D o šiaip tikrai nemiela situacija..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Kvaila stora boba. xD Jeigu jie dar vis draugai... t.t. Baisu tada. xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Va čia tai fail..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Demoatyvaturiaus fail. Ne (pazeminimas pries milijonus ir moscota)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
Žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
kaip gaila zmogaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5961    
uzjauciu as ji.....
zigzagas 5961    
Smagiai pasijuto :D
(50-51)
Grįžti į viršų