#50 pamirsai trollface.jpg ;)
Totali gyvenimo demotyvacija - paprašyti rankos prieš milijonus ir išgirsti - NE.
Anonimas
5649
Anonimas
5649
krw nx apsipesis fat mf that sucks cokk and cant lick ass but i can lik it so i lick it everyday cause i am cool
Anonimas
5742
Debilas :D reikejo jam ankscew ishmokt gyvenimo pamoka kad bobos nenuspejamos ir jomis negalima pasitiket :D
Fallen_Angel
5748
#47 jis nusizemino del jos, nes jis ja mylejo, jis tikejo, kad ir ji ji myli, nes jis mylejo ja. cia niekas nekaltas, tiesiog vadovaudamasis sirdimi apsigavo...
Anonimas
5763
Čia yra pažeminimas savęs. Prašyti rankos erdvėje kur yra 10tūkst. nepažįstamų ir dar neesi garantuotas ar ji tekės. Tai yra pačio kaltė.
Anonimas
5768
vargsas :))
Anonimas
5786
ziauriai gaila.
Anonimas
5788
Aš norėčiau kad Vyncui taip pačiam nutiktų, kai gal jis bus iki ausų įsimylėjęs, norės padaryt merginai staigmeną, kad ir kokiam restorane, visų žmoni akivaizdoj pasipirš, ir mergina jį atstums, įdomu kaip tada galvosi ir ar tau tikrai bus nusispjaut, kd tave atstūmė, prisimink savo šituos žodžius :)
Anonimas
5817
#41 dusk vaikas
Anonimas
5823
ee ziauru..
Anonimas
5828
#37 10 metu jei ne maziau, ismok rasyt.
Anonimas
5832
Vyncai, kiek tau metu, kad taip emocingai reiskiesi ?
876
5838
pritariu #38 ir #37
Anonimas
5847
blt pamirsau prisijungt bet turbut is vardo pazinsit xD
Anonimas
5847
jus cia tipo rasot kad gaila ir t.t. bet krv blt buna zymiai blogesniu situaciju blt nx cia merga atstume ir viskas xD blt joks cia ne "gyvenimo demotyvacija" krv nx musu visuomenej ispusta blt tokios nesamones, blt atstume ir gyveni toliau xD daunai krv kas cia yra blt gaila visiems jo matai xD
Anonimas
5847
Vienpuse meilė ir nieko nepakeisi . :))
Anonimas
5853
maciau video šitą.gaila labai baxūrėlio:)) bet kam pirštis,jei nesi įsitikinęs,kad sutiks.
Anonimas
5855
vargsas vaikinas xD
Anonimas
5858
ciuju kai pisciaus as i jibalnika uz tokius prikolus ;D
Anonimas
5864
#31 tu žinai žodžio ,,demotyvuoti'' reikšmę?
Melly.
5890
mane demotyvavo neskaudinti savo vaikino :D
Anonimas
5890
www.youtube.com/watch?v=eLHKUnQC3bU
AnimeShifter
5895
Gaila man jo
Anonimas
5897
suklydo ji
Anonimas
5907
selej ne milijonai, bet gal per TV kas mate? LOL
Anonimas
5907
tu gal durnas? tokioj salej milijonai? :D
Anonimas
5910
Vapščei žiauru :D
Anonymouse
5911
f-f-f-fail
Anonimas
5925
Čia krč. Comit suicide.
Anonimas
5925
čia ne boba durna, o čiuwakas debilas, kad viešai peršasi. negi jis nepagalvojo, kad į jo klausimą yra du atsakymai... debilas
Anonimas
5928
BOBA, viskas tuo pasakyta
Anonimas
5930
Šiaip žiauru... Norėjo žmogus didingai ir pompastiškai pasipiršt, o čia šitaip viską sugriovė. :/ Nu gerai, nemyli tai nemylėk, bet bent jau neapjuok prieš visą ameriką.... :/ Būkit atsargūs, vyrai.
Anonimas
5935
ta boba bent jau prie visu galejo sutikti, o poto sakyti kad is jaudulio sutiko ir viska... irgi dura... nebutu boba.. -.-
Anonimas
5939
kaip iš kokio filmo...taip gaila ciuvelio.
Anonimas
5952
Ne pirmas variantas mano matytas
Anonimas
5955
auč.
Anonimas
5960
aš tai tos mergos vietoj, bent apkabinčiau ir tyliai pasakyčiau, kad pakalbėsim vėliau, ar dar ką, bet bent negėdint visų akivaizdoj.
Anonimas
5960
Dar clutch'as ji guodzia :)
Lijanelea911
5961
aptraukė jį..;[
giedriuxxx
5961
paziurekit klipa :/ o boba nu ka galiu pasakyti :((((((( sad very sad
Anonimas
5961
www.youtube.com/watch?v=Esr_okP5Qmo
Anonimas
5961
tyliu isvis
nobody
5961
paskutinė foto nužudė :D o šiaip tikrai nemiela situacija..
Anonimas
5961
Kvaila stora boba. xD Jeigu jie dar vis draugai... t.t. Baisu tada. xD
Anonimas
5961
Va čia tai fail..
Anonimas
5961
Demoatyvaturiaus fail. Ne (pazeminimas pries milijonus ir moscota)
Anonimas
5961
Žiauru...
Anonimas
5961
kaip gaila zmogaus
Anonimas
5961
uzjauciu as ji.....
zigzagas
5961
Smagiai pasijuto :D
|

