#50 pamirsai trollface.jpg ;)
Totali gyvenimo demotyvacija - paprašyti rankos prieš milijonus ir išgirsti - NE.
Anonimas
5654
Anonimas
5654
krw nx apsipesis fat mf that sucks cokk and cant lick ass but i can lik it so i lick it everyday cause i am cool
Anonimas
5746
Debilas :D reikejo jam ankscew ishmokt gyvenimo pamoka kad bobos nenuspejamos ir jomis negalima pasitiket :D
Fallen_Angel
5753
#47 jis nusizemino del jos, nes jis ja mylejo, jis tikejo, kad ir ji ji myli, nes jis mylejo ja. cia niekas nekaltas, tiesiog vadovaudamasis sirdimi apsigavo...
Anonimas
5768
Čia yra pažeminimas savęs. Prašyti rankos erdvėje kur yra 10tūkst. nepažįstamų ir dar neesi garantuotas ar ji tekės. Tai yra pačio kaltė.
Anonimas
5773
vargsas :))
Anonimas
5791
ziauriai gaila.
Anonimas
5792
Aš norėčiau kad Vyncui taip pačiam nutiktų, kai gal jis bus iki ausų įsimylėjęs, norės padaryt merginai staigmeną, kad ir kokiam restorane, visų žmoni akivaizdoj pasipirš, ir mergina jį atstums, įdomu kaip tada galvosi ir ar tau tikrai bus nusispjaut, kd tave atstūmė, prisimink savo šituos žodžius :)
Anonimas
5822
#41 dusk vaikas
Anonimas
5828
ee ziauru..
Anonimas
5833
#37 10 metu jei ne maziau, ismok rasyt.
Anonimas
5837
Vyncai, kiek tau metu, kad taip emocingai reiskiesi ?
876
5843
pritariu #38 ir #37
Anonimas
5851
blt pamirsau prisijungt bet turbut is vardo pazinsit xD
Anonimas
5851
jus cia tipo rasot kad gaila ir t.t. bet krv blt buna zymiai blogesniu situaciju blt nx cia merga atstume ir viskas xD blt joks cia ne "gyvenimo demotyvacija" krv nx musu visuomenej ispusta blt tokios nesamones, blt atstume ir gyveni toliau xD daunai krv kas cia yra blt gaila visiems jo matai xD
Anonimas
5852
Vienpuse meilė ir nieko nepakeisi . :))
Anonimas
5858
maciau video šitą.gaila labai baxūrėlio:)) bet kam pirštis,jei nesi įsitikinęs,kad sutiks.
Anonimas
5860
vargsas vaikinas xD
Anonimas
5863
ciuju kai pisciaus as i jibalnika uz tokius prikolus ;D
Anonimas
5869
#31 tu žinai žodžio ,,demotyvuoti'' reikšmę?
Melly.
5895
mane demotyvavo neskaudinti savo vaikino :D
Anonimas
5895
www.youtube.com/watch?v=eLHKUnQC3bU
AnimeShifter
5900
Gaila man jo
Anonimas
5902
suklydo ji
Anonimas
5912
selej ne milijonai, bet gal per TV kas mate? LOL
Anonimas
5912
tu gal durnas? tokioj salej milijonai? :D
Anonimas
5915
Vapščei žiauru :D
Anonymouse
5916
f-f-f-fail
Anonimas
5930
Čia krč. Comit suicide.
Anonimas
5930
čia ne boba durna, o čiuwakas debilas, kad viešai peršasi. negi jis nepagalvojo, kad į jo klausimą yra du atsakymai... debilas
Anonimas
5933
BOBA, viskas tuo pasakyta
Anonimas
5935
Šiaip žiauru... Norėjo žmogus didingai ir pompastiškai pasipiršt, o čia šitaip viską sugriovė. :/ Nu gerai, nemyli tai nemylėk, bet bent jau neapjuok prieš visą ameriką.... :/ Būkit atsargūs, vyrai.
Anonimas
5939
ta boba bent jau prie visu galejo sutikti, o poto sakyti kad is jaudulio sutiko ir viska... irgi dura... nebutu boba.. -.-
Anonimas
5944
kaip iš kokio filmo...taip gaila ciuvelio.
Anonimas
5957
Ne pirmas variantas mano matytas
Anonimas
5960
auč.
Anonimas
5964
aš tai tos mergos vietoj, bent apkabinčiau ir tyliai pasakyčiau, kad pakalbėsim vėliau, ar dar ką, bet bent negėdint visų akivaizdoj.
Anonimas
5965
Dar clutch'as ji guodzia :)
Lijanelea911
5966
aptraukė jį..;[
giedriuxxx
5966
paziurekit klipa :/ o boba nu ka galiu pasakyti :((((((( sad very sad
Anonimas
5966
www.youtube.com/watch?v=Esr_okP5Qmo
Anonimas
5966
tyliu isvis
nobody
5966
paskutinė foto nužudė :D o šiaip tikrai nemiela situacija..
Anonimas
5966
Kvaila stora boba. xD Jeigu jie dar vis draugai... t.t. Baisu tada. xD
Anonimas
5966
Va čia tai fail..
Anonimas
5966
Demoatyvaturiaus fail. Ne (pazeminimas pries milijonus ir moscota)
Anonimas
5966
Žiauru...
Anonimas
5966
kaip gaila zmogaus
Anonimas
5966
uzjauciu as ji.....
zigzagas
5966
Smagiai pasijuto :D
|

