tikrai nevisada... jei su tikrais draugais,greitai smingi :D
Kelias namo. - Su draugais jis visada trunka ilgiau.
Anonimas
4851
Anonimas
5689
Jo , kaiptik su draugu kelione greiciau praeina.
Habita
5704
manau tada reikėjo pav su vienu žmogumi kuris varos dvirati o kito be :)
Anonimas
5705
Argi nesupratot? Čia yra esmė tame, kad jei turi dviratį, o kartu su tavim namo eiti pasišovęs draugelis, tai turėsi nulipti ir eiti kartu, vietoji to, kad važiuotum.
Anonimas
5705
fail
Anonimas
5705
kausai jus nesuprantat demotyvacijos
Nation
5706
atvirkščiai.
Anonimas
5706
nuobodu*
Anonimas
5706
Manau yra taip: einant su draugais kelione trunka ilgiau, bet atrodo, kad greiciau tas laikas praejo, nes turi apie ka pasikalbeti, pabendrauti, ir "uzmusi" ta nuobosu laika, kai turi eiti vienas :)
teufel
5707
trumpiau ;p
Anonimas
5707
speju sitas kelias artimiausias? ;D
Anonimas
5707
man kaiptik greiciau :D
micalota
5707
mes su drauge vien karta vieoj to kad 45min eitume iki namu tai 2h uztrukom ;D kelias kazkaip pailgėjo....
Anonimas
5707
tai tipo taip kad eini ir sugalvoji uzsukt i parduotuve, prie pereju palauki 3 zalias sviesas besikalbedamas ir t.t :)
Anonimas
5707
žiūrint kokia prasme norėjo pasakyti, jei pvž praeina tarkim ne dešimt minučių o valanda kol grįžti, tai tada jo, bet jeigu turi tai omeny jog netiesiogine prasme laikas prabėga lėčiau tai tada didelis FAIL!
Anonimas
5707
fail sita demo. kas tvirtina tokias
Rocknroll
5707
#1 normalusnx #1 jo
pingviniuke
5708
Na mano atzvilgiu ,einant su draugais tai trumpiau,bet kadangi einant su draugais visada kazkur uzklystam tai tevu atzvilgiu gaunasi labai ilga kelione is mokyklos ;]
Anonimas
5708
trumpiau
Anonimas
5708
nu man ir su draugu ne nepastebi kai pasieki keliones tiksla..
normalusnx
5708
Visiska nesamone. Atvirksciai visada buna.
|

