#5 :D
Vaikystė - Kai naktį bėgi iš tualeto ir džiaugiesi, kad tavęs niekas nesuvalgė
Anonimas
5502
Anonimas
5503
Kraciau ant jusu visu. :G
NightBird
5504
aina nx, nejuokykit su tais "pasikėlė myžimo levelį"...:D lol
Anonimas
5504
Ooo. Neringute fejuke demotyvacijas kurt pradejo.
Anonimas
5504
Vaikyste - kai begi is tualeto ir dziaugiesi, kad pasikelei myzimo leveli
fitos
5512
Rimtai
|

