Kiekviena šeima - nacionalinė vertybė.Reikia ją saugoti,kad vieną dieną netektų jos įrašyti į raudonąją knygą,ypač dabar,kai šitaip siūbuoja pamatinių vertybių laivas.....
Didelė šeima - Šie žodžiai turi skirtingas prasmes skirtingose šalyse
saulute25
4243
Spameris
5382
#1 Net ne.
Laurucea
5751
#14 Nė nenumanai, kaip atrodau. ;D
Anonimas
5752
laurucea tau svorio tikrai nereik mest ;)
Anonimas
5752
nei seima nei ka o Ukis visas :D
Anonimas
5753
;D
kamilute
5753
;D
Laurucea
5753
O dar galvojau, kad aš turiu numesti svorio...
gargzdiskis
5754
#4 kaip jau sakoma, bybis akiu neturi ;D
Anonimas
5754
xD
Anonimas
5754
#6 ta gerule.zenyciausi nedraugaves :D
Anonimas
5754
antroje nuotraukoje paskutine :D
Anonimas
5754
amerikieciu seimyna
Anonimas
5754
3# bet ispistum ir be bruozu i ausy,ane?
Anonimas
5754
antroj nuotraukoj abi krastines jau taip nusiedusios kad veido bruozu nebesimato
Anonimas
5754
kokios dar bobutes?ten anglijos lietuviai
Anonimas
5754
1-uzsienis 2- Lietuvos bobutes :D
|

