Nereikia dėl manęs mirti. - Reikėjo dėl manęs gyventi.

2010.09.14 16:01 Miglee
  • 6
1
Nereikia dėl manęs mirti.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
Čia manau susije su paaugliškom savižudybėm kurios labai populiarios kaip ir gyvūnų kankinimai pastaruoju metu pasidarė :)
Grįžti į viršų