Telefonas, tašė ir Facebook'as - Trys dalykai, kurių negalima palikti tėvam.

2011.07.12 MldC
  • 293
12
tai, kad, jie, knisas, kur, nereik







MldC 5382    
tiksliai, kad taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Čia tokios pederastkės kurias nešioja forsai ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
idomu kiek metu demo kurejui xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
jugi blt per telefona ir tuo labiau per facebook'a nerasau, kad pvz. ''ant kiek as vakar nuo alco nuluzes buvau? Nelabai prisimenu" ir vsio, o tases budamas ciuvas neturiu, Problems?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Demotyvacija skirta vaikams...:) subrendęs,suaugęs žmogus jau gali su savo tėvais kalbėtis lyg su sau lygiai,aišku,išlaikant šventą ryšių pareigą.O ši demotyvacija man tik primena,kur ritas visuomenė:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5464    
galas feizbukui, google+ forever and ever
Nuotraukos nėra
witis 5464    
#5 per mazai komentaru rasau, kad grestu pavojus
Geras_Iksas 5464    
#4 saugokis, matai kokie grasinimai #2 israsyti.. :D
Nuotraukos nėra
witis 5464    
#1 pas mane lygiai tas pats
Geras_Iksas 5464    
uuuuu :D
Rendolfas 5464    
Tu turi demotyvaciją ir joje rašai komentarus. Sutiksiu tavo tėvus - liepsiu pasiskaityt kokias bbienes rašinėji - turėsi bėdų bro!
Geras_Iksas 5464    
tases ir fb neturiu, prie telefono nelenda. problems?
Grįžti į viršų