Kol jaunas - Norisi išmėginti viską. O ar šūdus valgyt jau bandei?

2010.08.16 Modestino
  • 256
147
rukymas,alkoholis,narkotikai







Nuotraukos nėra
ovidijus1998 3761    
ne bet reiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 4536    
#145 sveikinu su toksoplazmoza. ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5120    
jo ir ka tu man ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
Tas kuris kure sita demo tikrai sudus valge....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5470    
#135, su savim kalbiesi? :)
gretagreat28 5719    
Ne dar :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
#134 išbandyk šūdo valgymą, gal irgi tapsi priklausomas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Krc gejus kas sukure sita demo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
juk cia tiems kurie sakosi ruką,del to, kad nori isbandyti :) ko cia putojates
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
ne,nes suauge to nedaro.
OoS 5762    
#138 Būtų įdomu išgirst, ką kalbėsi po 5 metų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
#134 vo vo :) as ir man 15,kartais parukau dazniausiai penktadieniais kai su draugais isgeriam po kelis buteliukus alaus,bet nematau cia nieko blogo savo akimis,daugiau nieko nenoriu bandyt,nes nuo to galiu tapt priklausomas,taip,kad nematau nieko blogo viena karta per savaite atsipalaiduot nuo rutinos :) issakiau savo nuomone ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#135 tai tu ziaurus :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
bandziau as vaidinau per 2 girl 1 cup
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
ne visi supranta demo, na taip as nepilnametis, rukau ir kartais islenkiu. daugiau nieko nebandau, nes po to tampi priklausomas tarkim nuo narkotiku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
kai rukau gal 1 metu bet nieko neatsitiko nx
Nuotraukos nėra
Arbuzas 5777    
This demo made my day. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
dx nx lx cbb;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
negere, neruke, o mire...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
fail demo, rukau turiu savu priezasciu, rukau jau ilgai ir rukysiu dar ilgai :) norisi viska ismegint, perfrazavo kaip norejo, pasiziurejai situos zodzius zodyne ir bandei primytivia logika sukurti prasme?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Blet cia demo skirta gi ne visiem rukantiems, o tiems , kurie ruko nes atseit JAUNYSTEI REIKIA VISKA ISMEGINT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
'tu loxas' ; 'cbb' ir t.t.
Nuotraukos nėra
VytautasLDK 5786    
Na šiaip kiekvienas žmogus yra ragavęs šūdo, ir kas įdomiausia savo noru :)
Nes kūdikiai viską supranta valgydami. Taip kad pirma pažintis - o kas čia mano vystikluose, prasidėjo nuo lyžtelėjimo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
nu tai tegu organizuoju meetus,kur eis pasikalt. ir esi ir tikruju,o ne per pc kietus vaidint;) jau uzpisa kai po kasantra demo eina 'tu loxas' ; 'cbb' ir t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
123 todel kad cia daugiau nei puse ne demo susirenka paziuret o "pasikalt" komentuodami :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
kodel po beveik kiekviena demo turi visi vieni kitus isvadinti duxais ir t.t.?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
geras demo.
Modestino 5787    
Detroit, ten tas "niekas tau ir nesako nerūkyti, abugėli ;) Jei minties nepagauni, geriau išviso nieko nerašyk. " buvo skirtas ne tau, čia supjovė grybą matyt www.demotyvacija.lt puslapis, nes kažkuriam kitam nepatenkintam rašiau , manro 105# nepilnamete_padariau ;) jau ne kart esu pastebėjęs, kad pjauna grybą su tais skaičiukais... :]
Modestino 5787    
Detroit, iš Šilalės :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Tie šūdai tai tikrai iš niekur... 0 demotyvacijos....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Modestino,
greiciausiai tu nepasakysi is kokio miesto esi? m?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Prie ko čia tie šūdai? chujova demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#113 nu pz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#101 va taip maladec. ir krc eikit nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
teisingai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
mano brolis bande ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#104 lox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
cia tai geeeras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Vo pagaliau normali demotyvacija, kam nepatinka gerkit, rukikit toliau, tuos myzalus, ir dumus. Nu bet is tikro alaus kaip myzalu spalva panasi. kodel toks jaunimas naivus, silpnas, kad parsiduoda tam suduj i vergove xD Suside vakare smauko, geria o paskuj vemia, kaip unitazai :D kita diena net neprisimena ka dare xD
Modestino 5788    
#102 niekas tau ir nesako nerūkyti, abugėli ;) Jei minties nepagauni, geriau išviso nieko nerašyk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
demotyvacija tai trOO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
šūdas čia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Kokia cia nesamone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
ciulpkit suda su savo tokiom demotyvacijom;))))) ka norim ta darom, valink is cia;))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#101 Jei tau kasnors nepatinka- NESKAITYK!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
kad bandei rūkyt tai nereiškia kad nori išbandyt viską jaazau jauskit ribas demotyvatoriai jūs ;\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Nu, ir ka tu padarysi kad mes labai jau sakojames?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
ČIULPKIT ŠŪDUS, DEGRADAI, EIKIT PARŪKYKIT BLET, GAL APSIRAMINSIT, NES JAU ČIA LABAI ŠAKOJATES. MAN TAI VISIŠKAI POXUI AR JŪS DABAR RUKOT, SMAUKOT. NES VAPŠIE UŽPISA SKAITYT NAXUI JŪSŲ JOBANUS ILGUS KOMENTARUS, ATSIPŪSKIT BLET.
(50-100)
Grįžti į viršų