#1 Būtent :) Bet vis tiek nervuoja kai nesu nusistatęs, nes noriu, kad viską rodytų :)
Vilius_4_eminem
5507
sasafeda
5507
dar noscript geras
Anonimas
5507
#1 matai biski gudresni pasidare sunku jau kaikuriuos frame uzblockint :)
kasiakas
5507
#1 Jie geriau sukurs demotyvaciją :)
Anonimas
5507
nu zmones, jus ka visai lameriai?, statykit firefoxa ir addona adblock plus, ir jokios reklamos nebuus
|

