O kurią - pasirinktum tu?

2011.02.22 16:23 MrTrintukas
  • 5
13
anoreksija,siaubas,ziaurus, gyvenimas







Nuotraukos nėra
kristiute 5200    
na sonines merginos tai tikrai drebuciai :D o vidurine neproporcinga kazkokia , beto jos veidas keistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5478    
Paziurekit koks prastas PHOTOSHOP!Vidurine pana turi normalu pilvuka,veidas,kojos ,rankos tik sugadinti!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5511    
ta vidurinė serga, ble..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Okur tarpine tarp pirmos ir antros? :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Dabar storulės verkia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
#1 sutinku
anonimas 5599    
desiniausia geriausia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
imciau kaire.... :D minksciau kalti... :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
#1 teisingai
Nuotraukos nėra
ievulius 5599    
Vidurinė per plona, šoninės per storos :D nėra normalios, tad NEXT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
desine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Tas kas įdėjo šitą demo,yra nesveikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
jums gi reikia baisiai kudu merginu. bent vienas lasinukas, ir vsio - stora, subine kaip darzine. tai prasom, jamkit vidurine, kadangi krastines baisios storules.
Grįžti į viršų