Autorius arba pavydi Jonui arba neįperka motociklo. Jei jau sumąstėt dar kokių argumentų, parašykit.
Jonas buvo labai kietas. - būtų buvęs pats kiečiausias, jei ne dar kietesnis betono stulpas.
Anonimas
4810
Anonimas
5403
Neuzskaitau! Autorius greiciausiai pavydi Jonui :)
Anonimas
5691
Vistiek betono stulpas kietesnis. :(
Anonimas
5692
#11 koks skirtumas ten R1 ar R2. Svarbiau kietas nickas :))
Anonimas
5692
#11 Prajuokinai :D
Keubojus
5692
Ir kokio B* čia reikėjo įdėti R1 foto ? Nieko gero vistiek nesugebat parašyt, tai kokio b* paimei R1 foto autoriau ? dahm.
Anonimas
5692
tai,kas kad paspaudžiau patinka, bet man patinka motociklininkai ir britvos,o apie jų garsą išvis nešneku.
Anonimas
5692
nekenciu visu tu kurie stumia ant motociklininku nes pats vazineju su juo,geriau pastumkit ant tu kurie nusiperka kregzdes ir atseit driftina gatvese nors nelabai surpanta kaip ta daryti...
Anonimas
5692
snekat beleka =]]
Anonimas
5692
Ponciks bet islaikymas brangesnis
Anonimas
5693
#5 win :D
Anonimas
5693
asdga Mocas kainuoja pigiau nei masina...
Anonimas
5693
#8 nes nekiekvienas juos įperka ;D. o mašinas turi beveik visi ;D
gretagreat28
5693
Koks geras :D
Anonimas
5693
Na kiek lietuvoje miršta per metus motociklininkų? 5-10 turbūt, o kiek vairuojančių lengvuosius automobilius? Daugybė.
Anonimas
5693
Nesamoe ne demotyvacija
acme
5693
#5 :D
Anonimas
5693
ko cia stumiat ant manes?
povilasq
5693
senas bajeris
Rocknroll
5693
ir dabar apie jona primins raudona deme ant lenktyniu trasos sienos
Anonimas
5693
bet Jonas nors karta gyvenime pabuvo kietas, reiskia gyveno ne veltui kaip dauguma is jusu
|

