Išmokit rašyt.
Be humoro, gyvenimas nuobodus - Be meilės - beviltiškas, be draugų - neįmanomas
Anonimas
4840
Anonimas
4840
Įmanomas :)
Anonimas
4840
draugai buna tik vaikystej,na,paauglystej,veliau tai tik formalus bendravimas.
Anonimas
4841
Netikiu,kad nera gyvu zmoniu,kurie neturi draugu.Pvz as neturiu draugu nei virtualiai,nei realiai.
Anonimas
4841
o kur seima?
Anonimas
4842
Tik to mersiuko is foto nepamirsk
|

