Be humoro, gyvenimas nuobodus - Be meilės - beviltiškas, be draugų - neįmanomas

2013.03.21 Muskatine
  • 41
7
meile,humoras,draugai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4840    
Išmokit rašyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4840    
Įmanomas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4840    
draugai buna tik vaikystej,na,paauglystej,veliau tai tik formalus bendravimas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4841    
Netikiu,kad nera gyvu zmoniu,kurie neturi draugu.Pvz as neturiu draugu nei virtualiai,nei realiai.
Muskatine 4841    
Šeima visai jau kas kita. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4841    
o kur seima?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4842    
Tik to mersiuko is foto nepamirsk
Grįžti į viršų