Dar yra realistai - Kurie užuot gyvenę svajonėmis, džiaugiasi tuo ką turi.

2011.02.18 Mykolasss
  • 241
18
kubilius, sugriove, jusu, svajones,siaip, as, jam, ipist, noreciau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5510    
#17
taip, jus tikrai noretumete , kad taip butu su visais vyrais, feministes...
Nuotraukos nėra
dazzza 5520    
vyrai stiprus tik tada kada yra viskas gerai, jei kas atsitinka negero gyvenime jie paluzta patys pirmi ,o moteris dazniausiai turi isgyvent viska viena, tai vat moteris yra grazioji ir stiprioji lytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Mes - grazios, jie - stiprus/ mes - grazioji lytis, jie - stiprioji. Fuck yeah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#1 tikrai ne i tema....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#1 you suck!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
bvnvnb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#2 this guy has the best english ever
Vendigo 5605    
haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
ZINOMA, bernam tik kritikuot panas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
pritariu ;))
Vendigo 5605    
aha
Nuotraukos nėra
xexe 5605    
like vien uz zymes :D
Mr.Gulbius 5605    
" seip jam ipist norėčiau" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Manosios mintys atitinka demo kurejo mintis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
#3 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
nors viena gera :)
povilasq 5605    
this emotyvation just become more emotyvating...
Nuotraukos nėra
Axel 5605    
ne į temą visiškai demo
Grįžti į viršų