Dar yra realistai - Kurie užuot gyvenę svajonėmis, džiaugiasi tuo ką turi.

2011.02.18 Mykolasss
  • 241
18
kubilius, sugriove, jusu, svajones,siaip, as, jam, ipist, noreciau







Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
#17
taip, jus tikrai noretumete , kad taip butu su visais vyrais, feministes...
Nuotraukos nėra
dazzza 5517    
vyrai stiprus tik tada kada yra viskas gerai, jei kas atsitinka negero gyvenime jie paluzta patys pirmi ,o moteris dazniausiai turi isgyvent viska viena, tai vat moteris yra grazioji ir stiprioji lytis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Mes - grazios, jie - stiprus/ mes - grazioji lytis, jie - stiprioji. Fuck yeah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#1 tikrai ne i tema....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#1 you suck!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
bvnvnb
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
#2 this guy has the best english ever
Vendigo 5602    
haha
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
ZINOMA, bernam tik kritikuot panas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
pritariu ;))
Vendigo 5602    
aha
Nuotraukos nėra
xexe 5602    
like vien uz zymes :D
Mr.Gulbius 5602    
" seip jam ipist norėčiau" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Manosios mintys atitinka demo kurejo mintis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#3 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
nors viena gera :)
povilasq 5603    
this emotyvation just become more emotyvating...
Nuotraukos nėra
Axel 5603    
ne į temą visiškai demo
Grįžti į viršų