Rašyti ar nerašyti ? - Ai, neįkyrėsiu.

2011.04.21 00:34 Myliuu
  • 184
11
zinutes,meile,liudesys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5183    
stobaliai.:oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5359    
o kai parasai pirma ir atraso taip pasyvia, tai nezianai ka galvot:(
sugarhug 5535    
vistiek laikausi nuomonės, kad vaikinas pirmas turi parašyt ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5536    
Vat, vat, taip dažniausiai ir būna. ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#6 bent vienas pastabus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Čia klausimas ar rašyt kokį raštelį, kad po pasisėdėjimo ant bėgių rastų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
pff.. man visad buna: RAsyti ar nerasyti? aj pakviesiu susitikt :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Dariau pritariu
Duck_face 5540    
Bet ziauriai fainai kai vaikinas ir pats paraso ;p
aurimas1 5540    
jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
Retai kada paneles pirmos parašo, bet žiauriai faina, kai taip nutinka)
Grįžti į viršų