stobaliai.:oo
|
Anonimas
5183
Anonimas
5359
o kai parasai pirma ir atraso taip pasyvia, tai nezianai ka galvot:(
sugarhug
5535
vistiek laikausi nuomonės, kad vaikinas pirmas turi parašyt ;p
Anonimas
5536
Vat, vat, taip dažniausiai ir būna. ;p
Anonimas
5539
#6 bent vienas pastabus :D
Anonimas
5540
Čia klausimas ar rašyt kokį raštelį, kad po pasisėdėjimo ant bėgių rastų :D
Anonimas
5540
pff.. man visad buna: RAsyti ar nerasyti? aj pakviesiu susitikt :P
Anonimas
5540
Dariau pritariu
Duck_face
5540
Bet ziauriai fainai kai vaikinas ir pats paraso ;p
aurimas1
5540
jo
Anonimas
5540
Retai kada paneles pirmos parašo, bet žiauriai faina, kai taip nutinka)
|

