stobaliai.:oo
|
Anonimas
5178
Anonimas
5354
o kai parasai pirma ir atraso taip pasyvia, tai nezianai ka galvot:(
sugarhug
5530
vistiek laikausi nuomonės, kad vaikinas pirmas turi parašyt ;p
Anonimas
5531
Vat, vat, taip dažniausiai ir būna. ;p
Anonimas
5535
#6 bent vienas pastabus :D
Anonimas
5535
Čia klausimas ar rašyt kokį raštelį, kad po pasisėdėjimo ant bėgių rastų :D
Anonimas
5535
pff.. man visad buna: RAsyti ar nerasyti? aj pakviesiu susitikt :P
Anonimas
5535
Dariau pritariu
Duck_face
5535
Bet ziauriai fainai kai vaikinas ir pats paraso ;p
aurimas1
5535
jo
Anonimas
5535
Retai kada paneles pirmos parašo, bet žiauriai faina, kai taip nutinka)
|

