#2 Jo tėvas yra internetas :D
Draugystė - kai draugai tave palaiko - kai nesiseka, o ne pabėga per pirmą nesėkmę.
Anonimas
5455
Anonimas
5455
Laukiu nesulaukiu kol kasnors parašys kas yra meilė... "Dievinu" šūdinas demo!
Lamkenustras
5455
#1 O aš galvojau kad tu turi tėvus. Pasirodo ne
Geras_Iksas
5455
aciu uz paaiskinima, jau galvojau kad draugyste - tai galvos dauzymas i siena..
|

