tikri amerikeciai indenai ir jie turetu ja valdyt o ne tie zmones su ambicijom uzgrobt visa pasauli ir pasodint savo zmones i visas valstybes
|
|
|
Anonimas
5139
tikri amerikeciai indenai ir jie turetu ja valdyt o ne tie zmones su ambicijom uzgrobt visa pasauli ir pasodint savo zmones i visas valstybes
Anonimas
5746
atsidaryk lietuvių forumą ir amerikiečių, nėra ko lyginti. taip kad ne mums stumt ant jų:)
Anonimas
5746
Gražu
Psycho
5746
Čia tiesiog tokie 'Redneckai' taip daro. Kaip pas mus skustagalviai ;}
|