Amerikiečiai - Jei galėtų, diskriminuotų ir savo tautą.

2010.10.02 11:02 NeiTiKeTinAs
  • 6
7
Amerikiečiai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
tikri amerikeciai indenai ir jie turetu ja valdyt o ne tie zmones su ambicijom uzgrobt visa pasauli ir pasodint savo zmones i visas valstybes
NeiTiKeTinAs 5746    
px. negi jie mato čia? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
atsidaryk lietuvių forumą ir amerikiečių, nėra ko lyginti. taip kad ne mums stumt ant jų:)
NeiTiKeTinAs 5746    
Amerikiečiai ,,gime stūmti" ant kitataučių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Gražu
NeiTiKeTinAs 5746    
jiems nera kliuciu :D
Nuotraukos nėra
Psycho 5746    
Čia tiesiog tokie 'Redneckai' taip daro. Kaip pas mus skustagalviai ;}
Grįžti į viršų