Jei ne jis, - tai daugelis paauglių vis dar turėtų gyvenimus

2013.04.09 Nigerr
  • 31
5
facebook,uzsima, 90, zmoniu, gyvenimo







Nuotraukos nėra
Anonimas 4790    
Girdejau per televizoriu kad kažkoksai užmmušė savo Facebook "drauge".... And that's why i don't have facebook
Nuotraukos nėra
Anonimas 4825    
Žmonės, jūs užmiršot one.lt?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4826    
keistas jis kazkoks gal zydras susimetes su kazkokia ciurka
Nuotraukos nėra
Anonimas 4827    
Jei ne jis, daugelis paauglių vis dar naudotų myspace ir pan. Vis dėl to nemažai pinigų užsikalė iš žmonių noro viešinti asmeninę informaciją...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4827    
I peciu ta zyda
Grįžti į viršų