mgjmp.com/inv/44k4ymj1v6mgj1cb
Jei nežinai kas tai, - Reiškias turėjai labai niūrią vaikystę..
Anonimas
4734
Anonimas
4740
TOKIO sudo as nedariau, bet mano vaikyste nebuvo niuri. Ir gal jau baigsit su tom savo vaikystem, eikit kitur prisimint jas.
Anonimas
4740
dabar tokios lakios fantazijos nebera... viska uzpildo kompai...
Anonimas
4740
lenkai
Anonimas
4741
O, taaip..good old lawa..:D
ReBorN
4741
Best years of my childhood.
Anonimas
4741
as nuo sofos sokinejau ant zemes ir buvau gelbetojas =DDD
|

