Jei nežinai kas tai, - Reiškias turėjai labai niūrią vaikystę..

2013.07.03 Nigerr
  • 40
7
Jei nežinai kas tai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4736    
Nuotraukos nėra
Anonimas 4742    
TOKIO sudo as nedariau, bet mano vaikyste nebuvo niuri. Ir gal jau baigsit su tom savo vaikystem, eikit kitur prisimint jas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4742    
dabar tokios lakios fantazijos nebera... viska uzpildo kompai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4742    
lenkai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4743    
O, taaip..good old lawa..:D
Nuotraukos nėra
ReBorN 4743    
Best years of my childhood.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4743    
as nuo sofos sokinejau ant zemes ir buvau gelbetojas =DDD
Grįžti į viršų