mgjmp.com/inv/44k4ymj1v6mgj1cb
Jei nežinai kas tai, - Reiškias turėjai labai niūrią vaikystę..
Anonimas
4737
Anonimas
4743
TOKIO sudo as nedariau, bet mano vaikyste nebuvo niuri. Ir gal jau baigsit su tom savo vaikystem, eikit kitur prisimint jas.
Anonimas
4743
dabar tokios lakios fantazijos nebera... viska uzpildo kompai...
Anonimas
4743
lenkai
Anonimas
4743
O, taaip..good old lawa..:D
ReBorN
4744
Best years of my childhood.
Anonimas
4744
as nuo sofos sokinejau ant zemes ir buvau gelbetojas =DDD
|

