#5 Nė velnio.
Šiuolaikinis jaunimas, - Ką bedarytų, reikia nusifotkinti ir įkelti į "Facebook", kad visi pamatytų..
Anonimas
4689
Firework
4691
Na, bent jau daugelis jaunimo, kurie dažnai sėdi fb, tobulina savo fotografavimo įgūdžius :D
Anonimas
4692
Laukiu kada panos duse prades fotkintis ir deti i fb... Tada ir susikursiu paskyra!
prodigy
4692
facebook isnyk!
fLash_
4692
ne visi tokie, bet dauguma, užjaučiu daugumai :D
Anonimas
4692
DEgradai
|

