Pastebi viska ir vertina (normalios merginos), jeigu kalbetu po kiekvieno karto, vaikinas pamazu ispuiktu ir nustotu stengtis.
Merginos beveik niekada nepastebi to, - Ką mes dėl jų darom, bet puikiai pastebi tai, ko mes dėl jų nedarom! |

