Nostalgija

2012.05.27 Noriu.Arbatos
  • 20
8
nostalgija, yra, toks, procesas, kai, buna, nostalgija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Pamenu mama telekome dirbo tai turejau kokius 200 tu korteliu taksofono is kuriu puse jau isnaudotos budavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Teisingai, Iksai, turėjai pačią geriausią vaikystę (:
Geras_Iksas 5139    
bet tai spragtukai tik is tu plonu iseidavo ir atsimenu ju retai kas turedavo, visi tas storas nesiodavos kam reikejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
Ryto ratas.. FTW
Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
#3 Сколько лет, сколько зим.. Zvp :]]
zvp 5140    
#1 O, Negalibuti, šimtas metų ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
Nesupratau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
Neee. Tikroji nostalgija buvo daryti iš šių kortelių spragtukus (:
Grįžti į viršų