#7 GERAS
Žiniose visada pasako, - kas Lietuvoje atsitiko blogo ir kas pasaulyje gero.
Anonimas
5639
Anonimas
5675
#14 go į Airiją arbūzų
Anonimas
5677
#7 va cia tai grynai luzes zmogus, nezn neturiu zodziu, o kvailiukai tegul pritaria....
Anonimas
5677
O vedėja ne Stankūnaitė? Bo tikrai graži.
gretagreat28
5677
:D
Anonimas
5677
Svarbu vedeja grazi :))
Anonimas
5677
#9 pritariu tavo pritarimui
Anonimas
5678
pritariu #7 , verksniu tauta :)
Anonimas
5678
vaikyciai blt
EMOtyvacija
5678
kaip emo kurta DEMO tai dar puse velnio. net as pravirkau pagalvojes kokios tos zinos baisios ir blogos, ir kaip Lietuvoj negera. va kad ir vakar is bado mire mano broliukas uzvakar dvi seses nuo aids, o pries savaite sukileliai gauju karuose nusove geriausia drauga, siuo metu rasydamas jums, kaip ir 90% lietuviu valgau zole ir geriu uztersta vandeni is upes bet nieko tokio vistiek sergu veziu, dieve kaip lietuviam sunku, kiek skausmo ir vargo patyrusi tauta. ko gero kaip ir 99procentai jokio mokslo nebaigusiu prasmirdusiu tinginiu emigruosiu i airija ravet arbuzu
Anonimas
5678
pasako kas gero ir kas blogo, nereik stumt ble
Eimancelis
5678
O kriminalai kiek laiko ziniu uzima?
garbane
5678
#2 tikras lietuvis :)
Anonimas
5678
tikraaai nevisad:/
XciclonX
5678
Tai aisku kad taip, negi Lietuvoj kitaip buna
Anonimas
5678
na nelabai
|

