NIEKAM NEĮDOMI TA TAVO SUPISTA NUOMUONĖ.
Aš turiu savo nuomonę! - Ir man nusispjaut ant visokių perspėjimų!
Anonimas
5790
Anonimas
5790
Komentaras i demotyvacija NIEKAM NEIDOMI TA TAVO NUOMONE :D
Saule_007
5790
Nuomonė tokia, kad danguj geriau ;D
Anonimas
5790
Ir su Paint įmanoma padaryti per kelias minutes ;]
Anonimas
5790
Photoshop
|

