Anglu kariai
Karas paspartino technologijų plėtrą - Bet sunaikino tuos, kuriems tų technologijų reikėjo
Anonimas
5767
Anonimas
5768
Labai puiki demotivacija.
Anonimas
5768
tai tik statistika...
Rawr
5768
Ka gi, reiškia, čia vien pliusai, žmonių ir taip daug privisę, kitas pasaulio gyvybės rušis nustelbė, tai ir žemė apsivalė ir naujoviu atsirado :)
Anonimas
5768
#2 Kaip tai nebūtų, būtų:)) Žmonės visada tobulėjo:)
Anonimas
5768
#1 negi tu toks daunas ir nesupranti kad per karus mire daugybe zmoniu o cia ir apie juos shenka blet!!!!BLET!!!!
Anonimas
5768
bet jei nebutu tu sunaikintu nebutu ir nauju technologiju ... toks jau givenimas.
Anonimas
5768
Xuj pariši čia. :) Kad nifiga nieko nesunaikino. :D
|

