Anglu kariai
Karas paspartino technologijų plėtrą - Bet sunaikino tuos, kuriems tų technologijų reikėjo
Anonimas
5768
Anonimas
5768
Labai puiki demotivacija.
Anonimas
5769
tai tik statistika...
Rawr
5769
Ka gi, reiškia, čia vien pliusai, žmonių ir taip daug privisę, kitas pasaulio gyvybės rušis nustelbė, tai ir žemė apsivalė ir naujoviu atsirado :)
Anonimas
5769
#2 Kaip tai nebūtų, būtų:)) Žmonės visada tobulėjo:)
Anonimas
5769
#1 negi tu toks daunas ir nesupranti kad per karus mire daugybe zmoniu o cia ir apie juos shenka blet!!!!BLET!!!!
Anonimas
5769
bet jei nebutu tu sunaikintu nebutu ir nauju technologiju ... toks jau givenimas.
Anonimas
5769
Xuj pariši čia. :) Kad nifiga nieko nesunaikino. :D
|

