Nu ir pasityčiojot dal*****ai.
Šuniukas iš Černobylio - Net ir tokį priglaust norėtum?
Anonimas
5047
Anonimas
5060
nesveiki jus,kad tokias demo darot
Anonimas
5060
cia parsiukas:) zinau pats tokiu daug turiu:D
Anonimas
5062
Vargšelis... Ir tokios baisybės yra TIK žmonių kaltė!
Anonimas
5063
Laisvai, duociau varda spidermenas ir nesiociaus visur. Sakyciau jog veislinis
Anonimas
5063
awwwww... koks mielas
|

