bent vienas zmogus turi gera skony
|
Anonimas
5741
Anonimas
5761
#26 Izeidimas didziausias!
garbane
5761
Utenos skaniausias!!!
Anonimas
5761
#8 Naikinti tai reiktu tik tave
Anonimas
5761
Viena is zajebyskiausiu Demo ;D
Anonimas
5761
alus neskanus joks....
strawberry
5762
#19 Reiks pabandyt. Atsibodo grietinėlė, reikia permainų :D
strawberry
5762
#17 O ką, geriau net nebandyt?
strawberry
5762
#15 Nesidžiauk per daug, neteisingai mane supratai ;D
strawberry
5762
#13 Viršūnė! Bet jei rimtai, tai reiks pabandyt
strawberry
5762
#11 Apgailėtinas stumikas tu! Kad tu Utenos alų pamėgtum! Cha!
strawberry
5762
#9 Galėjai ką rimtesnio sugalvot, neišgąsdinai. Emm, kad tau alus pastoviai išsipiltų...
strawberry
5762
#7 Reikėtų tą alų iš viso pranaikint...
strawberry
5762
#5 Ko čia stumiat, jaunuoli :D Jau ko ko, bet alaus gyvenime į burną neimsiu...
strawberry
5762
Aš gaidys, vau!
Anonimas
5762
#1 +1
Anonimas
5762
Nesąąąmonė:D
|

