Šlykštu? - O kažkam tai kasdienybė...

2010.08.23 13:47 OoS
  • 15
42
vaikas,darbas,mirtis,skrodimas,autopsija,gydytojas,bieber,kaunas







Nuotraukos nėra
Anonimas 2871    
...
tiksliau geriau...
Fanatikeee nuotrauka
Fanatikeee prieš 2722 d.
omg.... nu jai reiketu dirbciau toki darba.. bet ne vaikus ;[[[
Nuotraukos nėra
Emo lohai prieš 2871 d.
skanaus
Nuotraukos nėra
h prieš 2885 d.
#30 Nebekalbėk jau taip, pusė organų išimta, tai negali būti jokia operacija.
Nuotraukos nėra

Nuotraukos nėra
Anonimas 2871    
Fui CE ne maistas
Nuotraukos nėra
ovidijus1998 3763    
fui bet skanu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4559    
mmm deliciaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
Cia ne operacija. Cia morgas jei neatpazistat... Per operacijas nepjausto sonkauliu taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
omg, kotleta valgiau kai pamačiau.. (Puke)
povilasq 5568    
ble, kaiptik arbata geriu...
tiksliau geriau...
Fanatikeee 5593    
omg.... nu jai reiketu dirbciau toki darba.. bet ne vaikus ;[[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
skanaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#30 Nebekalbėk jau taip, pusė organų išimta, tai negali būti jokia operacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Fuu :((
arigeja 5770    
Būna ir blogiau. Viskas čia gerai. visi visi miršta, tik truputį gaila, visgi kažkieno vaikas.
OoS 5783    
#28 Čia specialiai tam, kad susivemtų Byberio fanai ir Kaunas VS Vilnius karo dalyviai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
OoS, daunu gimęs, sveiku netapsi... Ne tik, kad neestetiška, bet ir neetiška...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Čia normali operacija ar šiaip savo malonumui?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
slykstu bet tox tas gyvenimas
indigokid 5784    
zymes ;D
OoS 5784    
#25 Būk rami, nuomonės jis tikrai neturėjo, gana verkšlent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Tai ne tik neestetiška, bet ir neetiška. Tai ką jūs matote yra žmogus. Tikras žmogus, kuris kvėpavo ir valgė ir turėjo savo nuomonę. Tai NE pjūklas ir ne hostelis. Tai realybė. Labai labai neetiška dėti tokias nuotraukas.
Ufas 5784    
ziauru ,bet idomu ,bent jau man
OoS 5785    
#19 Aš irgi tokio šūdo jau seniai nesu matęs. kalbu apie tave, noob.saibot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#19 Aš irgi taip sakau, pirmą kart pritariu noob.saibot
valkata 5785    
Awww... Pasaka!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#4 filmai yra filmai jie uz juos gauna milijonus todel nera ka lygint su realybe, na nebent dokumentika ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
matau inksta ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
man tai patiko. daugiau tokiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Visai nešlykštu,tik neestetiška.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Metos metos maciau ir baisesniu googlei ivesk "suicide pictures" ir rasit visokiu baisybiu
magnolija 5785    
#12 publikuojamų su leidimais arba ne montazinių nėra lengva rasti. bent jau ne cenzūruotų ir kokybiškų neesu gausiai radus. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
tai mokslas..
Spameris 5785    
#11 Oi kaip mėtosi
magnolija 5785    
internete tokios foto nesimėto. +
OoS 5785    
#9 Interneto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
blemba is kur tokia foto? :O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Autoriau galėtum išimt demo, juk matai,kad niekam nepatinka:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
#6Nes neturi ką veikt ir išsipisinėja iš tokių dalykų:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
bl rimtai nx tokius dedat :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
O kas sakė,kad mes tokius filmus žiūrim:) Paulyte jeigu tu ir būsimas lavonas tokius filmus žiūrit nieko negaliu padėt;)
Apsiverkit 5785    
Negalit i realybe ziuret, o filmus kur viska pjausto etc. tai ziuret.
kiki17 5785    
galetu tokiu ir nedet jak
Spameris 5785    
Taip. Taip, šlykštu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5785    
Šlykštu
Grįžti į viršų