joa, kita syk iseisi ir nebegrisi, nes per daug prigersii ir istiks koma ant gelezinkelio ;)))))
Išeini su draugais arbatos, - o grįžti girtas.
Anonimas
5301
Anonimas
5301
arbata turbut tada su laipsniais : D
|

