Aš tai kai į kavą pieną piluosi, tai pirma pieną pilį, nes skanesnė kava.
|
Kresencijus
1920
Anonimas
5692
Čia taip mūsų mokykloj. :D
Anonimas
5766
Jie rimtai turi skirtingą skonį.
Anonimas
5766
kai pas mus mokykloj sokoladas su pienu ir pienas su sokoladu o ta vistiena geriau nei demotyvacija
Anonimas
5766
krw duhas autorius: D
Anonimas
5766
Tai blet. jeigu kakava su pienu tai daug kakavos ir biski pieno, o kitas atvirksicia.
Anonimas
5766
Fail krč.. ;D
Hack4game
5766
Vištienos skonio gėrimas :D
|

