Neperšokęs tvoros - Nesakyk op

2011.04.29 Painckas
  • 187
13
vaikas, tvora, pasimauti, skauda, op







Nuotraukos nėra
Anonimas 4839    
#2 tu daustas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
I see a pedobear hanging somewere round here>.õ
Nuotraukos nėra
Meskis1 5535    
turejo skaudeti :/
minami 5537    
ouch :D
Eglut5 5537    
vargšiukas..;D
Punceka 5538    
#4 na, o kodėl negaliu vadinti žmonių tikraisiais jų vardais? Gink Dieve, aš be jokio pagrindo niekam nieko nesakau, mielasai :}
Totoro 5539    
Nebenardykit. :) #4 visai normaliai kalba.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#5 pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
#4 as jam suteikiau teise ;) nepatinka kas? "Sielos Ubage" tu net nz, gal jo siela uz tw turtingesne? Tai nesikabinek prie zmoniu. O #2 tai tkrai idiotas jei nepagauna;)
LogInGuy 5539    
#3 kas tau suteikė teise vadint, kitus idiotais? Pasižiūrėk į save Sielos Ubage
Punceka 5539    
O tau būtina pažodžiui viską suprasti? Idiotas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Op--->šuolis---->op??? Nesąmonė
Totoro 5539    
geras fotokadras pirmiau pagalbos jausmo. :D
Grįžti į viršų