Sako - merginos myli ausimis. - Tuomet, ko jūs laukiat?

2012.01.17 23:09 Paneleroze
  • 6
2
mazas, eziukas, pasiklydo, ruke







Ignassin 5271    
Vaikinai ir taip jau tą daro (nesakau, kad visi), bet jei nesulaukia grįžtamų veiksmų- viskas išblėsta. Nereikia būti princesėmis ir laukt kol kas ant rankų nešios, reikia ir pačiai galvą pasukt ko reikia, kad būtum vienintelė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5271    
Ble... Jeigu prie manęs taip prikibtų, žadintų ryte ar naktį, kad "išsireikšt" , tai greit nx pasiuščiau... Idiotizmas. O tu bent pati taip darai?
Grįžti į viršų